ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ НА САЙТІ, ЩОБ СКОРИСТАТИСЯ СЕРВІСАМИ ОНЛАЙН-ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Впроваджені в практику роботи поліклініки №11 онлайн-сервіси електронної реєстратури вимагають реєстрації пацієнтів в інформаційній системі MCPLUS. У ході реєстрації мають місце випадки внесення інформації з помилками і неточностями,  що не дозволяє створити необхідний обліковий запис для пацієнта у електронній базі даних.
Пропонуємо Вашій увазі детальні роз’яснення, які допоможуть правильно зорієнтуватися і виключать можливі помилки.

Для реєстрації на сайті потрібно виконати наступні дії:

1). Вписати свій e – mail. Пишіть уважно! Не використовуйте адресу з  .ru!

2). Ввести пароль. Дотримуйтесь вимог: використовуйте прописні та малі символи, цифри.

3). Введіть пароль ще раз в полі “Підтвердження пароля”.

4). Введіть прізвище, ім’я, по батькові українською мовою (якщо у тексті є апостроф – то пишіть його на англійській розкладці клавіатури одинарною знаком (знаходиться під буквою “Э” поряд з кнопкою Enter або  в українській розкладці натиснути Alt+039 (утримуючи Alt набрати на цифровій клавіатурі комбінацію цифр 039, при цьому попередньо натиснути клавішу Num Lock).

5). Виберіть дату народження з випадаючого списку.

6). Виберіть стать.

7). Виберіть з випадаючого списку вулицю Вашого проживання.

8). Надрукуйте номер будинку.

9). Вкажіть номер квартири (якщо Ви живете у приватному секторі, то ставте “0”).

10). Вкажіть номер телефону (усі цифри підряд, без пропусків і тире).

11). У полі “Даю згоду на використання моїх персональних даних” поставте галочку!

12). Натиснути кнопку “Реєстрація”.

Після цього на вказану Вами електронну адресу (E-mail) прийде лист (перевіряйте теку “Спам”). У листі буде посилання, по якому протягом 2 годин  необхідно перейти  для  створення облікового запису в програмі (вона робиться автоматично). Після закінчення 2 годин посилання стане не активним і зробити  запис у програмі буде неможливо. У результаті Вам доведеться реєструватися ще раз.

13). Після виконаних дій треба звернутися до реєстратури поліклініки для підтвердження своїх персональних даних (мати з собою паспорт та ідентифікаційний код).

14). Маючи обліковий запис і підтвердивши свої персональні дані, Ви можете користуватися сервісом онлайн-запису на прийом/виклик лікаря додому.

Важливо!

  • При заповненні полів під час реєстрації будьте уважні, враховуйте подані роз’яснення.
  • Щоб уникнути втрати, запишіть початкові дані, які Ви внесли при реєстрації: адреса електронної пошти та пароль, оскільки вони знадобляться при використанні даних онлайн-сервисів.