ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ З ТЕМПЕРАТУРОЮ ПРОВОДИТЬСЯ В СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАШТОВАНОМУ КАБІНЕТІ ПОЛІКЛІНІКИ

Останнім часом медична статистика свідчать про зріст захворюваності на  та гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип серед мешканців Харкова. З метою їх профілактики  та запобігання інфікуванню пацієнтів, що відвідують поліклініку, та медичного персоналу вводиться спеціальний порядок прийому хворих з температурою, лихоманкою та іншими ознаками ГРВІ та грипу.

На першому поверсі нашого медзакладу облаштовано кабінет №1, куди мають звертатися пацієнти з підозрою на ГРВІ та грип. Прийом таких хворих проводить кваліфікований лікар-терапевт, який надає необхідну медичну допомогу.

Звертаємо увагу, що для сезонного грипу  характерні раптове підвищення температури підвищення температури більше 38º, головний біль, м’язовий біль і біль в суглобах, нездужання, кашель (зазвичай сухий), біль в горлі і нежить, фарингіт, іноді з’являється блювота і діарея.

Переконливо просимо при перших симптомах вірусного захворювання  звертатися за медичною допомогою, виконувати рекомендації лікаря та не займатися самолікуванням.

Більше про сезонні захворювання – ГРВІ та грипп – читайте на нашому сайті

прийом хворих з температурою