ДЕННИЙ СТАЦІОНАР

Контактний телефон: 725-08-59

Денний стаціонар – одне з затребуваних пацієнтами відділень КНП “Міська поліклініка №11” Харківської міської ради, послугами якого користується багато пацієнтів.  Тут надається кваліфікована медична допомога терапевтичного, неврологічного, хірургічного та гінекологічного профілів.

Для розміщення хворих облаштовано три палати, що розраховані на одночасний  прийом 15 пацієнтів. У безпосередній близькості знаходяться фізіотерапевтичне відділення та кабінет лікувальної фізкультури.

У денному стаціонарі здійснюється прийом хворих терапевтом та невропатологом, крім того, проводяться усі види ін’єкцій.

У штатному рописі відділення –  лікарі вищої категорії: терапевт та невропатолог, три  медичні сестри, молодша медична сестра.

Завідувач денного стаціонару – лікар-терапевт Доля Оксана Вікторівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 38 років, контактний телефон: 725-08-59

Переглянути сертифікати лікаря про участь у заходах з підвищення кваліфікації

лікар-невропатолог Кондратюк Надія Дмитрівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 12 років;

лікар-невропатолог Калашникова Наталія Михайлівна лікар-спецаліст, стаж роботи 3 роки;

сестра медична Миколенко Алла Григорівна, медсестра першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 18 років;

сестра медична Онопко Оксана Сергіївна, медсестра вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 14 років;

сестра медична Шаповалова Яна Олегівна, стаж роботи 4 роки.

Лікування у денному стаціонарі розраховане на пацієнтів, які не потребують цілодобового спостереження медпраціників, при цьому  не мають можливості забезпечити виконання призначеного лікування в домашніх умовах. Тож кваліфіковані фахівці відділення забезпечують проведення лікування, яке здійснюється за направленням дільничного терапевта або вузького спеціаліста.

Денний стаціонар знаходиться  на другому поверсі лівого крила будівлі поліклініки. Прийом пацієнтів проводиться з 08-00 до 18-00.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

 ДЕННИЙ СТАЦІОНАР  ПОЛІКЛІНІКИ №11: НЕ ЛИШЕ “ЩВИДКА ДОПОМОГА”, АЛЕ Й НАДІЙНИЙ ДРУГ

 Завідувач денного стаціонару КНП “Міська поліклініка №11” ХМР О.В. Доля розповідає про діяльність цього затребуваного підрозділу поліклініки та медичні послуги, які надаються пацієнтам у денному стаціонарі