Skip to main content

КАБІНЕТ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Контактний телефон 725-08-44
Місце розташування: кабінети 119, 121 (I поверх)

У кабінеті інфекційних захворювань КНП «Міська поліклініка №11» Харківської міської ради  прийом веде кваліфікований лікар-інфекціоніст.

Лікар-інфекціоніст Голінська Катерина Іванівна

Освіта: вища, закінчила Харківський національний медичний університет (2008 рік).
Стаж роботи за фахом:  10 років
Кваліфікаційна категорія: лікар-спеціаліст
Підвищення кваліфікації:
Систематично підвищує кваліфікацію за спеціальністю в рамках тематичних курсів та курсів підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського національного медичного університету.
Донорство: з 2003 року
Нагороди: грамота Вовчанської міської ради Харківської області (2021 рік)
Членство в професійних асоціаціях: тренерка АСМУ
Захоплення: література, рукоділля
Місце прийому: поліклініка №11, кабінет №102
(пр. Тракторобудівників, 105-А).
Графік роботи: двозмінний
(переглянути на сайті поліклініки)

Медична сестра кабінету – Штичкова Ніна Василівна, медсестра вищої категорії, стаж роботи 55 років.

Перелік патологій, з якими працює лікар-інфекціоніст:

 1. Гострі кишкові інфекції, такі як черевний тиф, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, шигельози, иерсиниоз, псевдотуберкулез.
 2. Вірусні інфекції: ГРВІ, грип, гепатити, герпетична інфекція, вітряна віспа, оперізуючий герпес, інфекційний мононуклеоз, цитомегаловірусна інфекція, кір, краснуха, епідемічний паротит.
 3. Протозойні інфекції: дизентерія, балантидиаз, криптоспоридіоз, лямбліоз, лейшманіоз, малярія, токсоплазмоз.
 4. Гельмінтози: аскаридоз, трихоцефальоз, стронгілоїдоз, токсокароз, ентеробіоз, трихінельоз, гименолепидоз, тениаринхоз, теніоз, дифиллоботриоз, опісторхос, ехинококкози, цистицеркоз, анкілостомідозі, дирофіляріоз, філяріози, шистосомози і інші. Для верифікації діагнозу проводиться лабораторна діагностика: макро- і мікроскопічні методи, імуноферментний аналіз для визначення антигену і антитіл зазначених паразитозов, а також до кліщового енцефаліту та кліщового бореліоз (хвороба Лайма).
 1. Проводиться діагностика і лікування вірусних гепатитів А, В, С та інших.
 • При обстеженні і лікуванні хворих з інфекційною-патологією забезпечується співпраця в роботі з фахівцями інших медичних спеціальностей: невропатологами, окулістами, отоларингологами, ревматологами, кардіологами, стоматологами, хірургами, терапевтами, пульмонологами та іншими фахівцями, установами, зокрема:
 • Обласною клінічною інфекційною лікарнею № 22;
 • Харківською обласною клінічною лікарнею;
 • Харківською міською санітарно-епідеміологічною станцією;
 • проводяться інструментальні та лабораторні методи досліджень, а саме:

– ультразвукова діагностика;

– ендоскопічні дослідження шлунково-кишкового тракт;

– профіль гормонів щитовидної залози;

– розширений спектр лабораторних (цитологічних, імунологічних, біохімічних, гормональних) досліджень.

Лікар кабінету веде роботу по виявленню, реєстрації та лікування хворих на різні інфекційні хвороби, організовує проведення заходів в епідемічному осередку, здійснює методичне керівництво з питань інфекційної і інвазійної патологій, проводить диспансерне спостереження за людьми, які перехворіли на гострі інфекції, та за тами , які страждають хронічними формами інфекційних хвороб. Основними завданнями КІЗа є надання консультативно-діагностичної та лікувальної допомоги всім пацієнтам, які звернулися з інфекційними та паразитарними захворюваннями.

Кабінети оснащені  необхідними матеріалами  для амбулаторного прийому хворих с гострими та хронічними інфекціями, а також укладками для підозрілих на особливо-небезпечні хвороби.

Обсяг обстеження визначається лікарем на підставі даних клінічного (після огляду), лабораторного та інструментального обстеження з урахуванням індивідуальних особливостей і характеру перебігу захворювання.

Лікування хворих з інфекційною патологією проводиться за суворими показаннями і під контролем лікаря.

Процедурна інфекційного кабінету (кабінет 20а )

У кабінеті виконується забір матеріалу для дослідження різних інфекційних та паразитарних захворювань, при проведенні протиепідемічних заходів, з профілактичною метою при проходженні щорічного профогляду тощо.

Термінове обстеження у лікаря-інфекціоніста необхідно за умови:

 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • появи свербежу шкіри;
 • слабкість, нездужання, стомлюваність;
 • наявності болю у правому підребер’ї;
 • частих простудних захворювань;
 • невеликих підйомів температури (лихоманки), білю у м’язах.

 

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

 

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ ВІД ДИФТЕРІЇ!

Єдиною надійною протидією такому небезпечному захворюванню, як дифтерія, є вакцинація і своєчасна ревакцинація. У поліклініці №11 щеплення проводиться безкоштовно кваліфікованими медичними працівниками.

 

ЕКСПРЕС -ТЕСТИ НА ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ В та С ПРОВОДЯТЬСЯ у ПОЛІКЛІНІЦІ №11

             За даними ВООЗ вірусний гепатит вразив понад два мільярди осіб, тобто кожного четвертого жителя планети. Дуже часто вірусний гепатит В і С протікає безсимптомно. Інфіковані люди вчасно не звертаються за допомогою і можуть заражати інших. В останні роки спостерігається зростання кількості пацієнтів з фінальними стадіями захворювання: цироз і рак печінки.
Найголовніше – виявити хворобу якомога раніше.  З метою своєчасного виявлення гепатитів В і С у поліклініці № 11 проводяться експрес -тести на вірусні гепатити В і С. За лічені хвилини тест допоможе виявити або виключити ці захворювання.
Звертайтеся до кабінету №20

 

Перейти до вмісту