КАБІНЕТ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА

Місце розташування:
кабінет №435  (III поверх)

 Лікар-гастроентеролог займається ранньою профілактикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, враховуючи проблеми гепатобіліарної системи, захворювання підшлункової залози та кишківника.

Прийом проводить лікар-гастроентеролог КНП “Міська поліклініка №11” ХМР Гриценко Марина Петрівна, лікар вищої категорії, стаж роботи 17 років.

Переглянути сертифікати лікаря про участь у заходах з підвищення кваліфікації

Найчастіше зустрічаються захворювання в практиці на амбулаторному лікуванні:

  • виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки;
  • хронічні гастрити та гастродуоденіти з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунку;
  • жовчокам’яна хвороба;
  • хронічний калькульозний та безкам’яний холецистити;
  • хронічний панкреатит з порушенням зовнішньо- та внутрішньо-секреторної функції підшлункової залози;
  • хронічні коліти різної етіології.

При необхідності лікування хворих може проводитись в умовах денного стаціонару поліклініки, де хворих курирує лікар-терапевт денного стаціонару Доля Оксана Вікторівна.

У медичному закладі проводиться сучасна діагностика з використанням можливостей кабінетів: функціональної діагностики, УЗД, фіброгастро-дуоденоскопії, клініко-діагностична лабораторія, де проводяться клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі.

Також у медичному закладі є фізіотерапевтичне відділення, де надається комплекс фізіотерапевтичних послуг, а також працює кабінет ЛФК.

При необхідності пацієнти направляються на дообстеження на КТ, МРТ, колоноскопію в інші лікувальні заклади.

Пацієнтам поліклініки надається можливість отри мати консультаціюв ДУ «Інститут терапії імені Л.Т.Малої АМН України» та на кафедрі гастроентерології, що працює у КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня № 2».

Медпрацівники   гастроентерологічного кабінету активно проводять санітарно-просвітницьку роботу серед пацієнтів поліклініки та закріпленого населення району обслуговування,   регулярно готують для сайту поліклініки матеріали за різними аспектами захворювань гастроентерологічного профілю.