Skip to main content

ЛІКУВАЛЬНІ ПОСЛУГИ

ГІНЕКОЛОГІЯ 

ТЕРАПІЯ:        КАРДІОЛОГІЯ, РЕВМАТОЛОГІЯ, ПУЛЬМАНОЛОГІЯ, ЕНДОКРИНОЛОГІЯ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ, ІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ

ХІРУРГІЯ:       ТРАВМАТОЛОГІЯ, ОРТОПЕДІЯ, ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ,  ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

ОНКОЛОГІЯ, УРОЛОГІЯ, НЕВРОЛОГІЯ,  РЕАБІЛІТАЦІЯ

ГІНЕКОЛОГІЯ 

У жіночій консультації поліклініки №11 проводиться диспансерне спостереження вагітних і гінекологічних хворих. В операційній з сучасним обладнанням проводяться малі гінекологічні операції (діагностичні вискоблювання, електроексцизії шийки матки, поліпектомія, введення і витяг внутрішньоматкових контрацептивів та ін.).

У відділенні працює денний стаціонар, в якому можуть проходити лікування вагітні та гінекологічні хворі, що не потребують постійного спостереження лікаря. Налагоджена взаємодія між структурними підрозділами поліклініки в частині отримання консультацій суміжних спеціалістів.

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ КНП “МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11” ХМР - ДО ПОСЛУГ ПАЦІЄНТОК

ОФІСНА ГІСТЕРОСКОПІЯ У ПОЛІКЛІНІЦІ №11

КОЛЬПОСКОПІЯ – ЕФЕКТИВНА ДІАГНОСТИКА ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ПОЛІКЛІНІЦІ №11

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №11

СУПРОВІД ВАГІТНОСТІ У ПОЛІКЛІНІЦІ №11

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «Е-МАЛЯТКО»

ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я

 У відділенні працюють кваліфіковані й досвідчені лікарі акушер-гінекологи

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ЛІКАРІВ ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ВІДОМОСТІ ПРО НИХ

Спеціалізований прийом проводиться у кабінетах:

Кабінет патології шийки матки – прийом проводять лікарі:

 • Ксенофонтова Ірина Миколаївна, лік
 • Ксенофонтова Ірина Миколаївна, лікар першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 24 роки; (кабінет 230);
 • Куліш   Ірина Олександрівна, лікар першої каліфікаційної атегорії, стаж роботи за фахом 13 років.

Розпорядок роботи кабінету – четвер з  11.00 до 16.00.

 

Кабінет планування сім’ї (кабінет 219) – прийом проводить Кубишкіна Вікторія Володимирівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 25 років.

Допомога в питаннях контрацепції; проведення консультацій подружніх пар, які планують вагітність; консультації з питань безпліддя та невиношування вагітності.

Заняття по підготовці вагітних до пологів проводяться у школі репродуктивного здоров’я щопонеділка о 13.00 (кабінет 219).

 

Кабінет лікувальної фізкультури та дихальної гімнастики для вагітних (кабінет 219).

Ультразвукову діагностику  проводять лікарі:

 •  Хачатурян Анжеліка Разміківна, лікар першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 13 років;
 • Кубишкіна Вікторія Володимирівна, лікар першої категорії, стаж роботи 18 років;
 • Лубянко Ольга Миколаївна, лікар вищої категорії, стаж роботи 18 років;
 • Соболь Вікторія Григорівна, лікар другої категорії, стаж роботи 5 років.

Прийом проводиться за попереднім записом (кабінет 219, 2 поверх).

У жіночій консультації проводяться профілактичні огляди жінок

ТЕРАПІЯ

Центр первинної медичної допомоги поліклініки №11 створений у 2018 році на виконання рішення Харківської міської ради у відповідності до наказу МОЗ України від 29.07.2016 року №801  «Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи» з метою забезпечення потреб мешканців Салтівського жилмасиву м. Харкова у первинній медичній допомозі.

Очолює Центр заступник головного лікаря з первинної медичної допомоги  ОКРУГОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА, лікар-терапевт 35-річним лікарським стажем, яка має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «терапія».

До структури Центру входить чотири амбулаторії, які об’єднують 37 лікарів-терапевтів.

ЗАВІДУВАЧІ АМБУЛАТОРІЯМИ:

 ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ТА ВІДОМОДСТІ ПРО ЛІКАРІВ-ТЕРАПЕВТІВ ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

У переліку основних завдань ЦПМСД – організація надання прикріпленому населенню первинної медичної допомоги, забезпечення її доступності та належної якості.

ФАХІВЦІ ЦЕНТРУ ПМСД ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:

 • проведення заходів масової та індивідуальної профілактики інфекційних захворювань;
 • раннє виявлення та профілактику неінфекційних захворювань, визначення груп підвищеного ризику;
 • проведення санітарно-просвітницької роботи, навчання населення здоровому способу життя, основам надання самодопомоги та взаємодопомоги;
 • проведення скринінгу захворювань, раннє виявлення яких веде до зменшення інвалідизації та смертності населення;
 • здійснення відбору хворих для отримання санаторно-курортного лікування відповідно до показань;
 • проведення експертизи тимчасової втрати працездатності;
 • виписку рецептів для пільгового забезпечення лікарськими засобами окремих груп населення та за певними категоріями захворювань відповідно до чинного законодавства, зокрема, за урядовою програмою «Доступні ліки»;
 • наступність та послідовність медичного обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів у взаємодії з іншими ЗОЗ відповідно до медичного маршруту пацієнта, направлення пацієнтів для отримання інших видів медичної допомоги;
 • реалізацію права громадян вільно вибирати лікаря, який надає первинну медичну допомогу;
 • організаційно-методичну роботу з надання ПМД у своїх підрозділах, що включає збір, узагальнення та контроль достовірності статистичної інформації, аналіз стану здоров’я населення, планування лікувально-профілактичних заходів відповідно до потреб населення, організацію підвищення професійної кваліфікації кадрів, впровадження сучасних методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, сучасних інформаційних технологій тощо.

У структурі клініко-діагностичної лабораторії поліклініки №11 створений підрозділ який обслуговує первинну ланку,  забезпечуючи проведення досліджень, що призначаються лікарями-терапевтами пацієнтам.

НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЇ З ВИБОРУ ЛІКАРЯ ПМД «ЛІКАР ДЛЯ КОЖНОЇ СІМ’Ї» ТРИВАЄ

З квітня 2018 року КНП «МП №11» ХМР є учасником національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», що була ініційована МОЗ України. Усі лікарі Центру ПМСД пройшли реєстрацію у електронній системі охорони здоров’я eHealth, отримали електронні цифрові підписи, отримали право підписувати декларації з пацієнтами. Ведеться активна робота по підписанню з пацієнтами декларацій на надання первинної медичної допомоги. Значна частина жителів території обслуговування визначилися з вибором лікаря та отримує первинну медичну допомогу.

ХІРУРГІЯ

У відділенні надається екстренна хірургічна допомога:

 • первинна обробка ран;
 • розтин гострих гнійних процесів шкіри і підшкірно-жирової клітковини (гідраденіти, панариції, фурункул, нагниваючі кісти копчика, видалення лігатурних свищів).

Операційний блок оснащений медичною апаратурою та інструментарієм, що дозволяє проводити малі оперативні втручання:

 • атероми, ліпоми, гігроми, дерматофіброма, папіломи, кератоми, омазолелості, пластика врослого нігтя, косметичне видалення деформуючих післяопераційних рубців, пластика мочок вушних раковин, пункції суглобів з введенням лікарських засобів.

Проводиться тимчасова іммобілізація при травмах верхніх і нижніх кінцівок, рентгенодіагностика, з наданням першої медичної допомоги хворим травматологічного профілю.

Медична допомога хворим урологічного профілю здійснюється лікарем-урологом, з використанням УЗД, клініко-діагностичної лабораторії, кабінет рентген-діагностики, що дозволяє своєчасно діагностувати захворювання з проведенням лікувальних профілактичних заходів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО ТА ВІДОМОСТІ ПРО ЛІКАРІВ КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОГО ЦЕНТРУ

 

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ ВІД ДИФТЕРІЇ!

Єдиною надійною протидією такому небезпечному захворюванню, як дифтерія, є вакцинація і своєчасна ревакцинація. У поліклініці №11 щеплення проводиться безкоштовно кваліфікованими медичними працівниками. Запрошуємо до перегляду відеоролика про порядок проведення вакцинації, знятого фахівціями амбулаторії №2 ЦПМД.

 

ВИМІРЮЄМО ТИСК ПРАВИЛЬНО

Для вимірювання тиску необхідно дотримуватися певних правил, щоб отриати об’єктивні показники, що відповідають дійсності. Передусім, мова йде про спокійну обстановку, зручну позу та інші не менш важливі тонкощі. Про все це можна дізнатися, переглянувши відео, підготовлене фахівцями поліклініки.

 

ПРОВЕДЕННЯ МЕДИЧНИХ МАНІПУЛЯЦІЙ

Фахівці процедурного кабінету поліклініка №11»  забезпечують проведення медичних маніпуляцій, а саме: забор крові для лабораторних досліджень; внутрішньовенні ін’єкції; внутрішньом’язові ін’єкції. Усі маніпуляції проводяться виключно за призначенням лікарів поліклініки при наявності відповідного направлення. Робота цього структурного підрозділу поліклініки суттєво затребувана, його послугами користується значна кількість пацієнтів.