Skip to main content

ЗАПРОВАДЖЕНО ЕЛЕКТРОННІ ЛІКАРНЯНІ. ПРО ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПАЦІЄНТАМ

Починаючи з 1 вересня 2021 року всі медичні заклади України розпочали видачу електронних лікарняних листів. Просимо пацієнтів поліклініки ознайомитися з інформацією про цю новацію.

Електронні лікарняні вводяться  відповідно до наказу МОЗ України від 01.06.2021 року № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки».

Електронний лікарняний – документ в електронній формі, який замінює паперовий. На підставі медичного висновку лікаря в Електронному реєстрі листків непрацездатності формується запис з унікальним номером – єдиним реєстраційним номером листка непрацездатності.

ЦЕЙ ДОКУМЕНТ І Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИПЛАТ НА ПЕРІОД ХВОРОБИ ПРАЦІВНИКА.
ДЛЯ ТОГО, АБИ ОТРИМАТИ ЇХ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, ПАЦІЄНТУ НЕОБХІДНО ВЧАСНО ЗВЕРТАТИСЯ ЗА МЕДИЧНОЮ ДОПОМОГОЮ ДО ЛІКАРІВ-ТЕРАПЕВТІВ, З ЯКИМИ УКЛАДЕНО ДЕКЛАРАЦІЮ, ОСКІЛЬКИ ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ
ВИДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ ПАЦІЄНТА ДО ПОЛІКЛІНІКИ.

Прохання до пацієнтів поліклініки: взяти до уваги цю важливу обставину та дотримуватися оптимальних термінів звернення до лікарів. Це стосується не лише пацієнтів, які лікуються амбулаторно, але й тих, хто, завершуючи лікування в стаціонарі, потребує його продовження в амбулаторних умовах.

Адміністрація КНП МП №11 ХМР

Інші матеріали