ГОСТЬОВА


 

Шановні пацієнти!
Адміністрація КНП «Міська поліклініка №11» Харківської міської ради
запрошує Вас до діалогу. Всі питання, зауваження, пропозиції будуть розглянуті й прийняті до уваги.
При цьому застерігаємо
: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими.
Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.

Залишити новий запис в гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 18.206.76.226.
Ваш запис в гостьовій книзі може бути показан не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
985 записів
Ольга Ольга написав 29 Липня 2021 року в 14:39:
Хочу выразить благодарность врачу гастроэнтерологу Гриценко М.П. и врачу ренгенологу Сарновой Я.О. благодаря их слаженной работе я получила своевременное выявление болезни и вовремя начала лечение. Спасибо что есть такие доктора!
Наталья Наталья написав 29 Липня 2021 року в 11:42:
Подскажите, пожалуйста, Шугалей Марина Алексеевна работает?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Наталіє!
Лікар Шугалей М.О звільнилася з поліклініки.
Елена Елена написав 26 Липня 2021 року в 15:02:
Хочу выразить благодарность Оксане Викторовне Доля! Это грамотный, внимательный врач, после приема остались только положительные эмоции!
Костянтин Костянтин написав 26 Липня 2021 року в 12:52:
Хочу подякувати лікаря-офтальмолога Мєзєнцеву Людмилу Володимирівну за професійність, чуйність та уважність у вирішенні мого питання.
Звертався до офтальмолога зі скаргами на зір вперше. Людмила Володимирівна уважно мене вислухала,провела повне професійне обстеження очей, встановила точний діагноз та дала грамотні рекомендації по терапії. Після прийому залишились дуже добрі враження від спілкування з лікарем. Таких висококласних фахівців треба берегти і своєчасно підвищувати їм заробітну плату, щоб не йшли в приватні клініки, а продовжували працювати в державних лікарнях.
Наташа Наташа написав 23 Липня 2021 року в 21:36:
Здравствуйте. Подскажите как быть, к моему врачу на месяц вперед записана запись, потом мне сказали я узнавала, что врач идет в отпуск, мне необходимо направление к невропатолого для стационара,для продоения группы, скажите я могу в порядке очереди подойти к врачу, чтоб выписать направление? Благодарю.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Наталіє! У Вас є мобільний телефон лікаря, з яким укладена декларація. Зателефонуйте лікарю і Ваше питання може бути вирішено. У разі відсутності номера телефону його Вам скажуть у реєстратурі.
Якщо лікар уже у відпустці, то його завжди заміняє хто із колег. Відомості про це також надає реєстратор.
Николай Николай написав 23 Липня 2021 року в 11:12:
Выношу благодарность работникам Фандеевой С.В. и Крюковой Л.в оперативной, продуктивной работе в лечении шейного остеохондроза. Очень эффективна процедура СМД электрофореза и магнитотерапия. Успехов в вашем добросовестном труде!
Аліна Аліна написав 22 Липня 2021 року в 17:14:
Хочу окремо відмітити офтальмолога-Петрушинську-Луханіну Олену Олександрівну, медчну сестру-Кисиль О. С.
Олена Олександрівна-кваліфвкований лікар, спеціаліст своєї справи. Неоднократно зверталася до неї за допомогою, де отримувала якісну діагностику та лікування. Я з впевненістю можу сказати- це Лікар від Бога, до того ж дуже хороша людина. Побільше б світу таких Лікарів!!!
Алина Алина написав 22 Липня 2021 року в 16:32:
Очень благодарна за качественную медицинскую помощь Петрушинской-Луханина Е. А. И Кисиль О.С.
Елена Елена написав 20 Липня 2021 року в 20:50:
Здравствуйте! Хочу узнать.В поликлинике ремонт .Что я очень приветствую. А вот с подъездом машин ко входу к крыльцу будут изменения? Очень мало места для стоянки и высадки неудобно узко совсем . Возможно можно что-то сделать . Возможно учтете , что в поликлинике можно задержаться дольше чем на час . Хотелось бы опрятное место, где можно купить перекусить. Пожалуйста туалеты на этаже. О отзывах. Очень много позитивных и это радует. А негативные .Конечно возмутительно ,что не все медицинские работники стремятся к положительным отзывам о себе. Нужно исправляться.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олено! Дякуємо за допис та Ваші пропозиції щодо вдосконалення умов для перебування пацієнтів у нашому медичному закладі. Усі викладені Вами думки слушні та мають право на реалізацію. Відповідно до об’ємів фінансування адміністрацією поліклініки проводиться вдосконалення матеріально-технічної бази, виходячи з пріоритетності напрямків. Розширення площі для обладнання стоянки можливе лише зз умови прийняття відповідного рішення міською радою, оскільки пов’язане з виділенням додаткової земельної ділянки.
Також приділяється постійна увага робота роботі з медичним персоналом щодо покращення медичного обслуговування пацієнтів.
Мария Мария написав 20 Липня 2021 року в 14:56:
Добрый день.Мой врач в отпуске. А мне необходима флюорография. Сегодня утром мне в 112 кабинете отказали без направления.Сказали что можно оплатить по прейскуранту или взять направление у другого .Оплатить в любом удобном для меня месте и принести чек. У меня знакомые для работы делали флюорографию неделей раньше и оплатили 50 гривен на месте с человека. Результат сказали забрать у терапевта . Хотя прейскурант 30 .Почему так? А я спокойно взяла направление у другого врача и прошла сегодня флюорографию бесплатно. Все получилось быстро .
Відповідь Адміністрації: med1
Шанована Маріє! Дякуємо за допис. Дійсно, для проведення флюорографічного дослідження необхідно мати електронне направлення від лікаря-терапевта або лікуючого лікаря. За цієї умови воно проводиться безоплатно. На випадок відсутності лікарі (відпустка тощо) завжди у поліклініці є лікар, який заміняє відсутнього колегу, і до якого можна звернутися.
Дмитро Дмитро написав 19 Липня 2021 року в 21:33:
Хочу выразить благодарность Джалаловой Рэнэ Рубеновне, очень хороший врач!
Леся Леся написав 13 Липня 2021 року в 20:52:
Я возмущена отношением Козырь Ю.Н. к пациенту. Мало того, что невозможно записаться на прием в течении полутора месяцев, так и по живой очереди отказалась принимать. Я не о погоде пришла беседовать. При себе было направление от терапевта и пришла с болью в поясничном отделе и ноге. Следующая запись на август. Вы же врач! Вас профессия обязывает лечить, а вы людей футболите. С таким скотским отношением зачем вы тогда работаете с людьми?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олесю!
Приносимо наші вибачення. Зазначаємо, що обидва лікарі-невропатологи поліклініки №11 працюють з великим навантаженням. Запис на їх прийом дозволяє упорядкувати прийоми. Інформуємо, що електронне направлення, що надане Вам сімейним лікарем, дозволяє звернутися до будь-кого з фахівців цієї спеціальності у медзакладах міста, які уклали договір з НСЗУ.
У випадку ургентної ситуації можна звертатися до служби невідкладної медичної допомоги для проведення госпіталізації.
Маргарита Игоревна Маргарита Игоревна написав 09 Липня 2021 року в 15:25:
Уже не один год наблюдаюсь у гинеколога Кубышкиной Виктории Владимировны. Замечательный врач, профессионал своего дела и просто хороший, душевный человек! Побольше бы таких докторов)
Олена Олена написав 01 Липня 2021 року в 17:04:
Хочу сказати велике дякую лікарю терапевту Мороз Ользі Вікторовні за професіоналізм, людяність, терпіння. Також хочеться подякувати медсестричці Сівер Марії, в цієї дівчини велике та чутке серце. Дякую вам дівчата. Щастя вам, здоров'я та любові. Більше би так кваліфікованих медичних працівників.
Людмила Людмила написав 30 Червня 2021 року в 17:03:
Дякую за високий професіоналізм та доброзичливість лікаря "Жіночої консультації" Кубишкіну Вікторію Володимерівну, від паціентки.
Георгий Георгий написав 29 Червня 2021 року в 22:01:
Выражаю благодарность врачу терапевту Мороз Ольге Викторовне!
За чуткость, отзывчивость и профессионализм в своём деле!
Лучший врач этой поликлиники!
Ляна Ляна написав 28 Червня 2021 року в 15:22:
Хочу сказать слова благодарности врачу гинекологу Зиненко Наталье Федоровне! Наблюдаюсь у неё с 2018 года. Помимо плановых осмотров, мы вместе занимались планирование моей беременности. Она корректировала и назначала нужное для меня лечение. Когда я получила долгожданные две полоски, то без сомнений знала у кого стану на учет по беременности. На приеме Наталья Федоровна всё подробно объяснит, подбодрит если нужно, при необходимости назначит дополнительное обследование, даст рекомендации, всегда найдет время, чтобы дать ответ даже в свой выходной. Очень опытный, квалифицированный и приятный врач!
Также в женской консультации хочу отметить работу медсестры Вероники (фамилии не знаю) - все быстро, слаженно, четко.
Эвилина Эвилина написав 24 Червня 2021 року в 16:24:
Работа рентген кабинета отвратительна. Принимают пациентов без очереди, мало того что в очереди сидишь "Н" время, так когда подходит твоя очередь, выгоняют с кабинета. А благотворительность попросить,они не забывают, хотя у тебя есть электронное направление.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Евеліно! Кабінет рентгенологічних досліджень працює відповідно графіка. На теперішній час черги відсутні. Звертайтесь, будь ласка.
Оксана Оксана написав 23 Червня 2021 року в 17:25:
Была приятно удивлена произошедшим изменениям в поликлинике: сделаному ремонту, есть места где посидеть, чисто, проводят дезинфекцию, вежливый персонал. Радуют изменения в лучшую сторону.
Оксана Оксана написав 23 Червня 2021 року в 17:18:
Огромная благодарность Долговой Ольге Юрьевне за качественную медицинскую помощь, заботу, индивидуальный подход, профессионализм.

АНОНСИ. НОВИНИ. ПОВІДОМЛЕННЯ

Інші матеріали