Skip to main content

ГОСТЬОВА


 

Шановні пацієнти!
Адміністрація КНП «Міська поліклініка №11» Харківської міської ради
запрошує Вас до діалогу. Всі питання, зауваження, пропозиції будуть розглянуті й прийняті до уваги.
При цьому застерігаємо
: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими.
Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.

Залишити новий запис в гостьовій книзі

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.235.60.197.
Ваш запис в гостьовій книзі може бути показан не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
1192 записи
Марченко Світлана Марченко Світлана написав 30 Листопада 2023 року в 08:31
Виражаємо подяку співробітникам Харківської міської поліклініки N°11 за надання допомоги прифронтовому шпиталю на Куп'янському напрямку. Зібрали кошти та придбали в край необхідні речі: штани, футболки, шкарпетки, спідня білизна, капці,чай,кава, смаколики, засоби особистої гігієни та інше. Дякуємо за надану допомогу .
Влад Влад написав 22 Листопада 2023 року в 22:39
Спасибо администрации, которая создала этот сайт, очень удобно, и не надо звонить, чтобы задавать вопросы, на которые уже есть ответы на сайте. И огромное спасибо врачам, которые работают в это тяжелое время
Валентина Валентина написав 22 Листопада 2023 року в 21:05
Хочу висловити своє захоплення людьми,які ввійшли в нашу сім'ю і стали рідними-Доля Оксана Вікторівна і Зайцев Віктор Григорович!Завжди з чуйністю і розумінням приходили до хворих батьків,брали аналізи,робили кардіограми,давали цінні поради,підтримували!Щира дяка за професіоналізм та людяність! Оксана Вікторівна була на зв'язку постійно і вночі і в вихідні дні!Бажаємо здоров'я,сил,вдячних пацієнтів і мирного неба!Низький уклін таким лікарям!
Александр Александр написав 21 Листопада 2023 року в 01:08
Огромное Спасибо Вам Руководству поликлиники ШАПОВАЛОВОЙ ЕЛЕНЕ ГЕОРГИЕВНОЙ и ГРИГОРЬЄВОЙ СВЕТЛАНЕ АНАТОЛЬЕВНЕ за отличную работу нашей поликлиники по оказанию медицинских услуг на всех уровнях для всех кто обращается за консультацией,лечением и реабилитацией,Спасибо Всем вашим медработникам за их помощь в сфере Медицинских услуг в нашем городе Герое Харькове.Спасибо.
Олена Олена написав 15 Листопада 2023 року в 22:09
Вітаю! А підкажіть, будь ласка, чи можна у вас зараз вакцинуватись від ковіду?
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Олено, вітаємо Вас!
У поліклініці проводиться вакцинація від Covid-19.
Наразі маємо у наявності вакцини Pfizer–BioNTech (BNT162b2) та Janssen.
Можете звернутися до кабінету щеплення (цокольний поверх поліклініки), який працює за графіком: понеділок – п’ятниця 08:00-12:00.
За необхідності попереднього огляду звертайтесь до лікаря, з яким маєте укладену декларацію.
Бажаємо здоров'я!
Вікторія Вікторія написав 09 Листопада 2023 року в 16:51
Хочу щиро подякувати лікарям Долі О.В та Зайцеву В. за обслуговування на дому мого чоловіка, інваліда 1 групи.Надані всі необхідні обстеження, консультації та обстеження. Здоров'я та натхнення лікарям.
Татъяна Татъяна написав 04 Листопада 2023 року в 11:57
Я Шеховцова Татъяна Николаевна, искренно выношу благодарность за оказание помощи моему больному сыну в оформлении инвалидности так, как он парализован, а я одинокая пенсионерка и мне было б это не легко без поддержки врачей. А именно большое спасибо:
1. Иванову Денису Александровичу-семейный врач,
2. Ковтуненко Наталия Николаевна-невропотолог,
3. Иващенко Татъяне Викторовне- голова ВЛКК.
А так же благодарность администрации поликлинники номер 11-ть. Салтовского р-на ГОР Харькова.
Стеблина Оксана Стеблина Оксана написав 27 Жовтня 2023 року в 17:41
Низький уклін лікарям: Доля О.В., Кротченко В.С.,Смородська О.М.
Від усього серця я хочу виразити подяку персоналу та лікарям 11 поліклініки за допомогу в догляді моєї матері. Через те, що вона не мала змогу відвідувати поліклініку самостійно, лікарі самі приходили до неї додому. Надавали усю необхідну допомогу, надавали ліки, надавали усі необхідні апарати, а, також, засоби гігієни (такі як пелюшки, підгузки). Щиро дякую вам за те, що допомагали нашій родині в такий скрутний час та в такій складній ситуації! Дуже вдячна за програму по догляду за літніми людьми! Ваша допомога неоціненна!
Суханова Юлія Суханова Юлія написав 22 Жовтня 2023 року в 16:39
Иванченно И.В.
Доля О.В.
Виктор Григорьевич (прізвища, на жаль, не пам'ятаю)
Величезна дяка за підтримку за професійну на моральну моєї мами (що піклується про бабусю) та бабусі. Бо піклуватися за старою людиною складно та страшно.
Надзвичайні людяні відносини та можливість просто набрати ваш номер за порадою - безцінні. Дякую дорогі, лікарі!!! Близькі відчувають вашу підтримку.
Хто не чув, то це окрема програма для догляду за літніми людьми у поліклініці. Дякую всім, хто впровадив її.
Дмитро Дмитро написав 20 Жовтня 2023 року в 13:24
Мій сімейний лікар Мороз Ольга Вікторівна та медсестра Курганська Ірина Анатоліївна, дуже задоволений їх відношенням до мене та результатом лікування.Дуже кваліфіковані спеціалісти.
Оксана Оксана написав 17 Жовтня 2023 року в 13:27
Добрый день. Хотела поблагодарить своего терапевта , Сухову Инну Ивановну, очень профессиональный врач, всегда ставит правильный диагноз , внимательная к пациентам. Даже когда началась война всегда находилась на связи , можно сказать 24/7. Наша семья очень рада, что Инна Ивановна вернулась в Харьков и мы теперь можем лично ходить к ней на прием. Спасибо большое.
Тетяна Тетяна написав 14 Жовтня 2023 року в 21:00
Хочу подякувати нашому сімейному лікарю Солодовниковій Ользі Вікторовні та медсестрі, яка працює разом з нею ( на жаль не знаю прізвища ) за професіоналізм, уважне та турботливе ставлення до пацієнтів, за терпіння та повагу. Деякий час нас з відомих причин не було в Харкові і я була приємно вражена змінами на краще в поліклініці. Збільшілась кількість вузьких спеціалістів та можливостей обстеження. Зкрізь чисто, охайно, зручно.
Дякую головному лікарю та начмеду за відданість професії та відповідальне ставлення. Зрозуміло що це перш за все їх заслуга.
Вдячна спеціалісту з мамрграфії, та ендокринологу Петручек за розуміння та співчуття.
Професійно працює коллектив регістратури.
На жаль складнощі з проходженням флюрографії та сподіваюсь це тимчасові труднощі.
Вважаю з моєю думкою погодиться більшість пацієнтів поліклініки.
З вдячностью, Тетяна Іванівна пенсіонерка, інвалід 2 гр.
Анатолий Михайлоич Анатолий Михайлоич написав 13 Жовтня 2023 року в 17:30
Хочу поблагодарить доктора Сухову Инну Ивановну за уважительное отношение и профессионализм. Мы с женой недавно вернулись домой из эвакуации, надо было подписать декларацию с терапевтом. Т.к. в больнице, где я раннее наблюдался, специалиста уролога не было, решено было обратиться в 11 поликлинику. Первое моё посещение поликлиники было не совсем удачным. Больницу я покинул в плохом настроении, на прием к врачу не попал, декларацию не подписал. Под это настроение написал отзыв о своем посещении больницы. Через день мне позвонили, звонила Инна Ивановна. Она поинтересовалась причиной моего недовольства. Мы с ней переговорили, выяснили причину возникшего недоразумения. Инна Ивановна предложила мне прийти к ней на приём. На следующий день была подписана декларация, намечен план обследования, выписаны направления на сдачу анализов и на консультации к специалистам. Еще раз огромное спасибо за понимание, отзывчивость.
Григорий Григорий написав 11 Жовтня 2023 року в 22:40
Я хотел бы поделиться своим искренним отзывом о работе участкового терапевта Ирины Степановны и медсестры Татьяны Владимировны. Это был не просто опыт посещения районной поликлиники, но и возникло настоящее чувство благодарности и уверенности в качественной медицинской помощи.

Сначала хочу выразить огромную благодарность доктору Ирине Степановне. Она - настоящий профессионал своего дела. Всегда внимательная, терпеливая и добросердечная. Она не только проявляет глубокие знания в медицине, но и умеет объяснить все в доступной форме. Благодаря ей, я чувствую себя в надежных руках, и это очень важно для пациента.

Также, медсестра Татьяна Владимировна заслуживает высших похвал. Ее профессионализм и забота о пациентах на высшем уровне. Она всегда готова помочь и поддержать. Ее дружелюбный и доброжелательный подход создает комфортную атмосферу в поликлинике.

С уверенностью могу сказать, что благодаря этой замечательной команде я получаю не только лечение, но и моральную поддержку. Я горжусь тем, что у нас есть такие профессионалы в медицине, как Ирина Степановна и Татьяна Владимировна. Спасибо им за их нелегкую, но важную работу, которую они выполняют каждый день. Я искренне благодарен вам за все, что вы делаете.
Сухоставська Ірина Сухоставська Ірина написав 11 Жовтня 2023 року в 19:10
Хочу висловити вдячність лікарю Анжелікі Вікторівні Іващенко та медичній сестрі Вікторії Олександрівні Радченко, за їх професіоналізм та уважність.
Анжеліка Вікторівна дуже уважна, дбайлива, компетентна лікарка. Вона призначила дуже своєчасне та ефективне лікування, їй можна довірити своє життя та життя близьких людей. Я лікувала ковид під її чуйним наглядом. Завдяки цьому чудовому лікарю, лікування пройшло спокійно, без форс мажорів та ускладнень.
Медична сестра Вікторія Олександрівна уважна та делікатна, відповідальна та ввічлива. Ну, і звичайно, професіонал своєї справи. Кожне відвідування кабінету, де працюють ці доброзичливі професіонали, приносить оптимізм та впевненість у якнайшвидшому одужанні. Лікарю та медичній сестрі хочеться побажати здоров'я та успіхів у їх дуже важливій справі.
Дякую Вам! Бережіть таких працівників!
Анна Анна написав 11 Жовтня 2023 року в 16:28
Я хочу искренне поблагодарить Лиану Насыровну за профессиональную помощь и заботу. Она внимательно выслушала мои проблемы, предоставила компетентные советы и лечение, благодаря чему мое здоровье улучшилось. Большое спасибо за помощь!
Микола Миколайович Микола Миколайович написав 05 Жовтня 2023 року в 16:39
Хочу виразити велику подяку лікарю Щепетинніковій Ліані Насирівні. Звертався неодноразово, бо маю вади здоров'я. Кожного разу дуже задоволений візитом, вона завжди дуже уважна та чуйна. Її призначення дуже мені допомогають з чим би я не звернувся вона завжди "ставить мене на ноги"!
Ліана Насирівна, якшо Ви це читаєте - Уклінно Вам дякую за Вашу роботу!
Костюк Ірина Костюк Ірина написав 03 Жовтня 2023 року в 08:34
Добрий день.З яким терапевтом зараз модно підписати декларацію?
Відповідь Адміністрації: med1
ДОброго дня Ірино!
Укладання декларацій у нашому медзакладі наразі проводять лікарі-терапевти Щепетіннікова Ліана Насирівна, Шаблій Юлія Валентинівна та Зацепіна Наталія Петрівна. Відомості кожного лікаря на сайті за посиланням:
https://11pol.city.kharkov.ua/%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%96-%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80%d1%83-%d0%bf%d0%bc%d1%81%d0%b4-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%bd%d0%be%d1%97-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%ba%d0%be-%d1%81/
Звертатися у години прийому лікаря, при собі мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Графік прийому уточнюйте у реєстратурі за тел. 725-08-56, 725-08-55
Наталія Бойченко Наталія Бойченко написав 02 Жовтня 2023 року в 23:32
Щорічно в перший понеділок жовтня в світі відзначається Міжнародний день лікаря. Під час війни вони пліч о пліч з воїнами ЗСУ цілодобово #рятують #життя як пораненим захисникам країни, так і мирним мешканцям України. Лікарі не тільки лікують тіло, а й душу - підтримуючи влучним словом. Низький уклін вам - ви наші герої!
Особиста подяка нашому сімейному лікарю Людмилі Петрівні Крюковій!
Георгий Георгий написав 26 Вересня 2023 року в 20:50
25.09.23.был на приеме у врача Бурцева на УЗИ мочевыводящих путей.Записался на прием непосредственно у него за 1.5 месяца.К данной процедуре полностью подготовился,приняв нужное количество воды.Во время исследования врачом были осмотрены только почки.На вопрос,почему не осмотрен мочевой пузырь,мне было сказано,что этого не нужно делать.У меня вопрос: - зачем я пришел на прием? Визитом я не доволен.Считаю,такое поведение врача недопустимо.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Георгію!
У відповідності до з'ясованих обставин проведення УЗ-дослідження Ви мали одне електронне направлення, а саме: на дослідження нирок. Лікар УЗД зробив обстеження, яке було призначено Вашим сімейним лікарем.

Інші матеріали