ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

Шановні пацієнти!

Фахівці КНП «Міська поліклініка №11» ХМР пропонують Вашій увазі підбірку відеоматеріалів, які висвітлюють актуальні питання, пов’язані з різними медичними аспектами. Всі сюжети мають практичну складову, містять корисні рекомендації досвідчених медичних працівників і обов’язково стануть у нагоді всім тим, хто дбає про своє здоров’я.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ CОVID-19. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВАКЦИНУ CORONAVAC

ВАКЦИНАЦІЯ ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ. ЯК ЇМ ДОПОМОГТИ ЗАПИСАТИСЯ НА  ВАКЦИНАЦІЮ

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІКЛІНІКИ №11 ДЕМОНСТРУЮТЬ ГОТОВНІСТЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19. Телесюжет “Харьковских Известий”

В Україні розпочато проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2 . Медичні працівники КНП «Міська поліклініка №11» ХМР серед тих, хто бере безпосередню участь у цій важливій справі й з перших днів демонструє готовність зробити свій внесок у якісне проведення імунізації харків’ян.

ВІДЕО-РОЛИКИ НСЗУ: ПАЦІЄНТАМ ПРО ДЕКЛАРАЦІЮ, ЛІКАРЯ З НАДАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДДОПОМОГИ ТА ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ

ВІДЕО-РОЛИКИ НСЗУ: ПАЦІЄНТАМ ПРО ДЕКЛАРАЦІЮ, ЛІКАРЯ З НАДАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДДОПОМОГИ ТА ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ

ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІКЛІНІКИ №11

ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ У КНП “МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11”

Фахівці офтальмологічного відділення поліклініки №11 запрошують пацієнтів на обстеження та лікування очей, вирішення проблем з зором. У відділенні проводяться дослідження гостроти зору, біомікроскопія ока, дослідження поля зору, вимір внутрішнього очного тиску тощо.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИДАЛЕННЯ ЗУБНОГО КАМЕНЮ У СТОМАТОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОЛІКЛІНІКИ №11

Скейлінг (зняття) зубних відкладень на сучасному обладнанні проводиться у стоматологічному відділенні КНП “МІська поліклініка №11” ХМР.

ПРОЦЕДУРНИЙ КАБІНЕТ ПОЛІКЛІНІКИ

Фахівці процедурного кабінету КНП «Міська поліклініка №11» Харківської міської ради забезпечують проведення медичних маніпуляцій, а саме: забор крові для лабораторних досліджень, внутрішньовенні ін’єкції, внутрішньом’язові ін’єкції. Пам’ятайте, що ін’єкції мають робити лише професіонали. Такий підхід позбавляє Вас від серйозних ризиків, пов’язаних з наслідками аматорського виконання лікарських призначень.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №11

Досвідчені висококваліфіковані лікарі-гінекологи жіночої консультації КНП «Міська поліклініка №11» ХМР забезпечують індивідуальний підхід до ведення вагітності, надаючи медичну допомогу високого рівня, підтримку та людське розуміння за будь-яких обставин.

ЯКІСНІ СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ У ПОЛІКЛІНІЦІ №11

Медичні працівники стоматологічного відділення КПН «Міська поліклініка №11» ХМР надають пацієнтам терапевтичну допомогу (лікування карієсу зубів і їхускладнень), хірургічну та пародонтологічну допомогу (лікування тканин пародонту, слизової оболонки порожнини рота). Хірурги-стоматологи проводять малі оперативні втручання з використанням ефективного знеболення. Кваліфіковані консультації та якісне лікування з використанням сучасних технологій – до послуг пацієнтів.

ДОСЛІДЖЕННЯ У РЕНТГЕНОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОЛІКЛІНІКИ №11

У сучасній медицині рентгенологічне дослідження має широке застосування і є  невід’ємною частиною розпізнавання низки захворювань. У рентгенологічному відділенні КНР «Міська поліклініка №11» ХМР пацієнти мають можливість пройти флюорографію, рентгендослідження  хребта, малих та  великих суглобів, кісток черепу, придаткових пазух носу,  дослідження легень та серця, кісток скелету, зубів. Також проводиться читання рентгенограм інших лікувальних закладів, у тому числі для  проходження МСЕК.

Детальніше про рентгенологічне відділення – у відеосюжеті.

 

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ ВІД ДИФТЕРІЇ!

Єдиною надійною протидією такому небезпечному захворюванню, як дифтерія, є вакцинація і своєчасна ревакцинація. У поліклініці №11 щеплення проводиться безкоштовно кваліфікованими медичними працівниками. Запрошуємо до перегляду відеоролика про порядок проведення вакцинації, знятого фахівціями медзакладу.

 

ЩЕПЛЕННЯ ВІД ДИФТЕРІЇ

Лікар-інфекціоніст КНП “МІська поліклініка №11″ ХМР” Валентина Блажко була учасницею телепрограми “Вісті.ТВ”. Мова йшла про щеплення від дифтерії. Пропонуємо переглянути відеосюжет.

 

ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я

Завідувач жіночої консультації КНП «Міська поліклініка №11» ХРМ Наталія Зіненко відповідає на питання, пов’язані з жіночим здоров’ям, а її колеги лікарі-акушери-гінекологи консультації знайомлять з переліком медичних послуг, які надаються пацієнткам у цьому підрозділі медзакладу.

 

ВИМІРЮЄМО ТИСК ПРАВИЛЬНО

Для вимірювання тиску необхідно дотримуватися певних правил, щоб отриати об’єктивні показники, що відповідають дійсності. Передусім, мова йде про спокійну обстановку, зручну позу та інші не менш важливі тонкощі. Про все це можна дізнатися, переглянувши відео, підготовлене фахівцями поліклініки.

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР ХАРКІВСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ №11

 Завідувач денного стаціонару КНП “Міська поліклініка №11” ХМР лікар-терапевт О.В. Доля розповідає про діяльність цього затребуваного підрозділу поліклініки та медичні послуги, які надаються пацієнтам у денному стаціонарі

 

ЕКСПРЕС -ТЕСТИ НА ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ В та С
ПРОВОДЯТЬСЯ у ПОЛІКЛІНІЦІ №11


За даними ВООЗ вірусний гепатит вразив понад два мільярди осіб, тобто кожного четвертого жителя планети . Дуже часто вірусний гепатит В і С протікає безсимптомно. Інфіковані люди вчасно не звертаються за допомогою і можуть заражати інших. В останні роки спостерігається зростання кількості пацієнтів з фінальними стадіями захворювання: цироз і рак печінки.

Найголовніше – виявити хворобу якомога раніше.  З метою своєчасного виявлення гепатитів В і С у поліклініці № 11 проводяться експрес -тести на вірусні гепатити В і С. За лічені хвилини тест допоможе виявити або виключити ці захворювання.
Звертайтеся до кабінету №20

 

ЯК РОЗПІЗНАТИ ІНСУЛЬТ: 4 ТОЧНИХ ОЗНАКИ

Прості, але точні і багаторазово перевірені практикою способи визначення грізної біди – можливому інсульту – допоможуть не втратити дорогоцінного часу для надання ефективної медичної допомоги людям, які цього потребують;  ними можуть бути ваші близькі або випадкові перехожі.

ХВОРОБА ПАРКІНСОНА

Про поширену хворобу, характерну для людей старшого віку, що являє собою повільно прогресуюче хронічне неврологічне захворювання йдеться у цьому відео.