ДИСЛОКАЦІЯ ТЕРАПЕВТИЧНИХ ДІЛЬНИЦЬ КНП “ МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11” ХМР

До уваги пацієнтів – відомості про дислокацію терапевтичних  дільниць поліклініки №11

 

 

Дислокація терапевтичних дільниць ЦПМД
КНП “ МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11” ХМР
Дільниця Адреса Кабінет № Терапевт
Центр первинної медичної допомоги (ЦПМД)
Заступник головного лікаря з первинної медичної допомоги
115 Ковальова Алла Іванівна
Відділення №1 ЦПМД
Завідувач відділення 71 Крюкова Людмила Петрівна
Дільниця 1 Валентинівська: 45
Світла: 2, 2А, 2Б, 4, 6, 6А, 8, 8А, 10
87

77

Солодовнікова Ольга Вікторівна
Артем’єва Ірина Борисівна
Дільниця 2 Валентинівська: 41
Світла: 1, 1А, 3, 3А, 3Б
Тракторобудівників: 130, 130А, 130Б, 130В
87 Солодовнікова Ольга Вікторівна
Дільниця 3 Світла: 7, 7А, 7Б
Тракторобудівників: 134, 134А, 134Б, 138Б, 138В
77 Артем’єва Ірина Борисівна
Дільниця 4 Героїв Праці: 68А, 68Б, 68Д, 70
Світла: 9А, 11А, 13А, 13Б
Тракторобудівників: 140Б, 140В
88А

92

89

Гурмаженко Олександр Пантілимонович
Сухова Інна Іванівна
Левчук Наталія Андріївна
Дільниця 5 Героїв Праці:  66, 68
Тракторобудівників: 138, 138А, 140А, 142, 148, 150, 152
90 Остроухова Олена Всеволодівна
Дільниця 6 Валентинівська: 35/81
Тракторобудівників: 83, 83Б, 83В, 85
91 Филенко Яна Миколаївна
Дільниця 7 Тракторобудівників: 85А, 85Б, 85В, 87, 87А, 87Б, 89, 89А 88 Халімова Людмила Євгенівна
Дільниця 8 Героїв Праці:  54Б, 58, 60, 60А, 60Б
Тракторобудівників: 89Б, 93, 95, 95А
88А Гурмаженко Олександр Пантілимонович
Дільниця 9 Героїв Праці: 47А, 47Б, 47Д, 49
Світла: 17, 27А, 27Б
89 Левчук Наталія Андріївна
Дільниця 10 Героїв Праці: 43, 45, 47
Тракторобудівників: 158, 158А, 160, 160А, 160Б
92 Сухова Інна Іванівна
Відділення №2 ЦПМД
Завідувач відділення 76 Варич Ліана Володимирівна
Дільниця 11 Світла: 19, 21, 23, 23А, 23Б, 27, 29, 29А 92 Краснокутська Світлана Миколаївна
Дільниця 12 Героїв Праці: 37, 37Д
Тракторобудівників: 103, 103Б, 103Г, 105
89 Іващенко Анжеліка Вікторівна
Дільниця 13 Бучми: 42А, 42Б
Тракторобудівників: 162,162А, 162В, 162Г, 162Д, 162Е
77 Плахтій Ніна Григорівна
Дільниця 14 Бучми: 44, 44А, 44Б, 44В, 44Г, 46, 46А, 46Б
Тракторобудівників: 162Б
91 Бурч Олена Борисівна
Дільниця 15 Бучми: 46В, 50, 50Б, 52
Світла: 39, 43, 45, 47, 49, 49А, 49Б
90 Тіцька Надія Григорівна
Дільниця 16 Тракторобудівників: 103А, 107, 107А, 107Б, 107В 89 Іващенко Анжеліка Вікторівна
Дільниця 17 Героїв Праці: 29, 31А
Гв. Широнінців: 50, 50А, 50/29, 52, 54, 54А, 58, 60
75 Федоров Віктор Миколайович
Дільниця 18 Бучми: 28/64, 30А, 30Б, 30В, 30Г, 32, 32А, 32Б
Гв. Широнінців: 62
88 Шпіньова Наталя Володимирівна
Дільниця 19 Гв. Широнінців: 101
Др. Народів: 232А, 232Б, 232В, 234, 238,  238А, 240, 242, 244, 246
87 Місько Роман Васильович
Дільниця 20 Родникова: 3, 5, 7, 9
Л. Сердюка: 4, 10, 12
Місько Роман Васильович
Федоров Віктор Миколайович
Відділення №3 ЦПМД
Завідувач відділення 71 Долгова Ольга Юріївна
Дільниця 21 Бучми: 10, 14, 16, 18, 18А, 20, 20А, 22, 24, 24А
Гв. Широнінців: 81
104 Кожемяка Дмитро Миколайович
Дільниця 22 Гв. Широнінців: 73, 79, 79А, 79Б, 79В, 79Г 112 Кіпрова Оксана Ілдиримівна
Дільниця 23 Ак. Павлова: 162Е, 162Ж
Бучми: 6, 6А, 8, 8А, 8Б, 12
121 Горенко Катерина Володимирівна
Дільниця 24 Ак. Павлова: 160В, 160Г, 162, 162А, 162Б, 162В
Героїв Праці: 15Б
121 Горенко Катерина Володимирівна
Дільниця 25 Ак. Павлова: 160Д
Героїв Праці: 15А, 17, 17А, 17Б, 19, 19А
111 Єремеєва Олена Леонідівна
Дільниця 26 Героїв Праці: 19Б, 19В, 19Г, 21, 21А, 25/71, 25/71А, 25/71Б, 25/71В, 25/71Г, 25/71Д
Гв. Широнінців: 73А, 73Б, 73В, 73Г, 73Д, 77
122 Рижова Олена Іванівна
Дільниця 27 Героїв Праці: 29А, 29Б, 29В, 37А, 37Б, 37В, 37Г, 33, 33А, 33Б, 33В, 33Г, 33Д, 33Е
Гв. Широнінців: 50В
122 Рижова Олена Іванівна
Дільниця 28 Бучми: 34А, 34Б, 34В, 36, 36А, 36Б, 36В, 38А, 40А, 40Б
Героїв Праці: 31Б
113 Пестова Надія Михайлівна
Дільниця 29 Гв. Широнінців: 91, 93, 95, 97, 99
Др. Народів: 218, 228, 228А, 228Б,  236, 236А
Родникова: 9А, 13, 15
112 Кіпрова Оксана Ілдиримівна
Дільниця 30 Др. Народів: 202, 204, 206, 208, 208А
Л. Сердюка: 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28
114 Іванченко Інна Вікторівна
Відділення №4 ЦПМД
Завідувач відділення 76 Мішакина Вікторія Іванівна
Дільниця 31 Валентинівська: 29, 33, 33А
Гв.Широнінців: 38, 38А, 38Б, 38В
Тракторобудівників: 83Г, 83Д
104 Давиденко Марина Володимирівна
Дільниця 32 Валентинівська: 27
Героїв Праці: 50, 52
Гв. Широнінців: 40, 40Б, 40В, 40Г, 40Д, 42Б, 61А
Тракторобудівників: 83Е, 85Г
75 Колупаєва Тетяна Анатоліївна
Дільниця 33 Ак. Павлова: 140В
Валентинівська: 27А, 27В
Гв. Широнінців: 59, 59А, 59Б, 59В, 59Г, 59Д
113 Білозерова Аліна Сергіївна
Дільниця 34 Гв. Широнінців: 63, 63А, 63Б, 65, 67, 69/42 111 Маковецька Світлана Степанівна
Дільниця 35 Ак. Павлова: 146А, 148А
Героїв Праці: 26, 28Б, 32, 32А, 32Б, 34, 36, 36А, 38, 38А
112 Мелетова Вероніка Володимирівна
Дільниця 36 Ак. Павлова: 142
Героїв Праці: 28, 28А, 30, 36Б, 46, 48
111 Маковецька Світлана Степанівна
Дільниця 37 Ак. Павлова: 140, 140А, 144, 146, 148 121 Джалалова Рене Рубенівна
Дільниця 38 Ак. Павлова: 140Г, 140Д, 142В, 142Г
Героїв Праці: 32Г, 54, 56
104 Давиденко Марина Володимирівна
Дільниця 39 Ак. Павлова: 142Б
Валентинівська: 21, 21А, 21Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 23Е, 23Д, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27Б
122 Лісняк Зоя Іванівна
Дільниця 40 Героїв Праці: 48А, 48Б, 48Д, 48Е, 52А, 54А
Гв. Широнінців: 44, 44Б, 44В
114 Хижняк Ірина Степанівна