ДИСЛОКАЦІЯ ДІЛЬНИЦЬ ПО ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ КНП ” МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №11″ ХМР

 

Дислокація дільниць по жіночій консультації КНП «МП №11» ХМР

Мікр-н. Назва вулиць Номери будинків ПІБ лікаря Дільниця Каб.
531 Героїв Праці 29, 29а, 29б, 29в, 31а, 31б, 33, 33а, 33б,33в, 33г, 33д, 33е,37, 37а, 37б, 37в, 37г, 37д Лубянко О. М. 1 47а
Гв.Широнінців 50/29
Тракторобудівників 103, 103а, 103б, 103г, 105
Тракторобудівників 107, 107а, 107б, 107в, 138, 138а, 138б, 138в Бойкова Л. А. 2 54
Гв.Широнінців 50, 50а, 50в, 52, 54, 54а, 58, 60, 62
Бучми 28/64, 30а, 30б, 30в, 30г, 32, 32а, 32б, 34а, 34б, 34в, 36, 36а, 36б, 36в, 38а, 40а, 40б
533 Тракторобудівників 158, 158а, 160, 160а, 160б Оганесян О. В. 3 47
Героїв Праці 43, 45, 47, 47а, 47б, 47д, 49
Світла 17, 19, 21, 23, 23а, 23б, 27, 27а, 27б, 29, 29а, 39
Тракторобудівників 140а, 140б, 140в, 142, 162, 162а, 162б, 162в, 162г, 162д, 162е Мілантьєва Є. К. 4 50
Бучми 42а, 42б, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 46, 46а, 46б, 46в, 50, 50б, 52
Світла 43, 45, 47, 49, 49а, 49б
606 Тракторобудівників 130, 130а, 130б, 130в, 134, 134а, 134б Соболь В. Г. 5 47а
Світла 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 6, 6а, 7, 7а, 7б,8, 8а, 9а, 10, 11а, 13а, 13б
Валентинівська 41, 45
607 Тракторобудівників 83, 83б, 83в, 83г, 83д, 83е, 85, 85а, 85б, 85в, 85г, 87, 87а, 87б, 89, 89а, 89б, 93, 95, 95а Кубишкіна В. В. 6 55
Героїв Праці 60, 60а, 60б
Героїв Праці 46, 48, 48а, 48б, 48д, 48е, 50, 52, 54, 54а, 54б, 56, 58 Желтоног Н. В. 7 53
Гв.Широнінців 38, 38а, 38б, 38в, 40, 40б, 40в, 40г, 40д, 42, 42б, 44, 44б, 44в
Валентинівська 33, 33а,35/81
608 Валентинівська 21, 21а, 21б, 23, 23а, 23б, 23в, 23д, 23е, 25, 25а, 25б, 25в, 25г, 27, 27а, 27б, 27в, 29 Вдовіченко С. М. 8 47
Гв.Широнінців 59, 59а, 59б, 59в, 59г, 59д
Ак. Павлова 140, 140а, 140в, 140г, 140д
Ак. Павлова 142, 142б, 142в, 142г, 144, 146, 146а, 148, 148а Шугалей М. О. 9 50
Героїв Праці 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 32а, 32б, 32г, 34, 36, 36а, 36б, 38, 38а
Гв.Широнінців  61а, 63, 63а, 63б, 65, 67, 69/42
524 Героїв Праці 15, 15а, 15б, 17, 17а, 17б, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 21, 21а,25/71, 66, 68, 68а, 68б, 68д, 70 Караченко А. Б. 10 55
Гв.Широнінців 73, 73а, 73б. 73в, 73г, 73д
Тракторобудівників 148, 150, 152
Ак. Павлова 160в, 160г, 160д, 162, 162а, 162б, 162в, 162д, 162е, 162ж
Гв.Широнінців 77, 79, 79а, 79б, 79в, 79г, 81 Шатова В. В. 11 53
Бучми 6, 6а, 8, 8а, 8б, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20,20а, 22, 24,24а
Півн.Салтівка Гв.Широнінців 91, 93, 95, 97, 99, 101 Ксенофонтова І. М. 12 48
Родниковая 13, 15
Дружби Народів 228, 228а, 228б, 232, 232а, 232б, 232в, 234, 236, 236а, 238, 238а, 240, 242, 244, 246
Л. Сердюка 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28 Зіненко Н. Ф. 13 49
Дружби Народів 202, 204, 206, 208, 208а, 218
Родниковая 3, 5,7, 9, 9а